Marketingový výzkum a analýza dat – STEM/MARK

Myslíme i na druhé – STEM/MARK opět na špici soutěže TOP Odpovědná firma

17.10.2013 proběhl již 10. ročník vyhlašování vítězů soutěže TOP odpovědná firma roku 2013. STEM/MARK se nejen stal ve dvou kategoriích finalistou, ale umístil se i v dalších.

STEM/MARK získal 2. místo v kategorii PRACOVIŠTĚ BUDOUCNOSTI s projektem Práce mě baví & Svobodná firma je tu.
Pro STEM/MARK se již stalo tradicí obsazení 3. místa v kategorii NEJŠTĚDŘEJŠÍ FIREMNÍ DÁRCE ROKU (ocenění za věnování největší části zisku v rámci firemního dárcovství). Umístění v této kategorii bere v potaz poměr poskytnutých prostředků k tržbám a k hospodářskému výsledku věnovaných na řešení společenských problémů a podporu veřejně prospěšného sektoru v soutěži Byznys pro společnost.
V kategorii NEJVĚTŠÍ FIREMNÍ DÁRCE ROKU, kde se zohledňuje celkový objem poskytnutých prostředků, se umístil STEM/MARK v TOP 10 společností z celé ČR (hned za společnostmi jako je ČEZ, Telefónica či Plzeňský Prazdroj …).

STEM/MARK dlouhodobě podporuje např. organizace POMOCNÉ TLAPKY, CESTA DOMŮ, ČLOVĚK V TÍSNI či PEDIATRICKÉ ODD. NEMOCNICE BULOVKA.

Všech ocenění si velmi vážíme. Pomoc druhým a podpora našich zaměstnanců je jednou z našich priorit. Rádi bychom i touto cestou poděkovali našim respondentům, tazatelům, zaměstnancům a především klientům; díky jim všem se nám daří pomáhat potřebným. Těší nás, že společnosti, se kterými jsme v jednotlivých kategoriích o umístění „soupeřili“, jsou často našimi klienty a snaží se spolu s námi v české společnosti chovat odpovědně a podporovat potřebné projekty.