Marketingový výzkum a analýza dat – STEM/MARK

STEM/MARK pomáhá Člověku v tísni na Ukrajině

Příspěvek 100 000 Kč společnosti STEM/MARK, a.s. byl využit na pokrytí nákladů souvisejících s distribucí humanitární pomoci na Ukrajině, a to konkrétně v souvislosti s realizací následujících programů:

  1. V rámci programu obnovy obydlí jsme ve spolupráci s ukrajinskou pobočkou UNHCR opravovali částečně poničené domy. Nakupovali a dodávali jsme stavební materiál a nástroje potřebné k základním opravám domů. Finanční prostředky poskytnuté společností STEM/MARK spolufinancovaly dopravu a distribuci stavebního materiálu a nástrojů k vybraným rodinám.
  2. V březnu roku 2015 jsme na Ukrajinu vypravili pět kamionů s humanitární pomocí pro uprchlíky a další lidi zasažené konfliktem. Konvoj vezl mouku, střešní krytinu, fólii, lehátka, spací pytle, hygienické prostředky, nádobí, lékárničky nebo oblečení. Celkem více než 110 tun české pomoci v hodnotě 975 000 korun potom bylo uskladněno v humanitárním skladu a průběžně distribuováno těm nejpotřebnějším. Finanční prostředky poskytnuté společností STEN/MARK spolufinancovaly dopravu a distribuci stavebního materiálu a oblečení lidem ve vesnicích a městech v Doněcké a Luhanské oblasti na obou stranách bojové fronty.

Celá zpráva zde: Zpráva Člověka v tísni