Marketingový výzkum a analýza dat – STEM/MARK

Statistiky.stemmark: Symfonie pro online reporting

Náš nový systém online reportingu – všeobsažně nazvaný statistiky.stemmark – je, ve vší skromnosti, fantastický. Naši klienti potřebují nad rámec výzkumné zprávy a statických tabulek ještě něco. To něco je v případě statistiky.stemmark.cz pružné a dostupné reportingové prostředí, které dokáže využívat každý.

statistiky stemmark

Odvážná tvrzení máme za sebou a tak se podívejme na fakta. Jedná se vlastně o statistický software s netušenými možnostmi, běžící na webu. Chcete si nechat servírovat strojovou analýzu otevřených otázek, vidět trackingový výzkum proložený trendy, sázet zářivé grafy do reportů pro nadřízené jako na běžícím páse? Zařídit tohle všechno s maximální jednoduchostí asi umožňuje málokterý online reporting. Náš ale zrovna ano. Vymyslete si zadání a STEM/MARK v řádu hodin vytvoří aplikaci, která bude na webu servírovat data, filtrování, třídění a výpočty hned jak se dostanou „z terénu“ do naší databáze.

Jak říkají Němci – „Čokoládovou stranu“ našeho produktu nejlépe ukáží obrázky. Začneme jemně a se vzorovými daty z Českého národního panelu. Tak například filtrovaná korelační matice. Kdo z Vás, přátelé, to ve svých online statistikách má?

shiny_1

Pokračujeme interaktivní tabulkou signifikancí (nedělejte si hlavu s obsahem, spíše uvažujte možnosti)…
shiny_2

…a završíme to rozborem časové řady s volitelným obdobím.
shiny_3

 

Přístup na vaše statistiky.stemmark je zabezpečený heslem, data lze stáhnout do standardních formátů, odkaz můžete sdílet mezi kolegy a každý z nich může mít různě omezený či rozšířený obsah dat. Zkrátka tomu není příliš co vytknout.
Sílu a jednoduchost tvorby našich statistik budeme využívat pro trackingy, rozsáhlejší mezinárodní studie, PR výzkumy pro širší publikum nebo třeba simulátory conjoint analýz, kde se bez jistého „tunění“ neobejde ani výzkumník, ani klient.

Samozřejmě nechceme brzdit ničí fantazii a tak až spolu budeme dělat další výzkum, nezapomeňte si říct o své nové statistiky. Máte na ně plné právo. Klidně vám do výzkumných dat připojíme i real-time data z internetu. No, po vší té chvále nikoho nepřekvapí, když řeknu, že náš reporting to zvládá vlastními prostředky, analytik mu jen na začátku řekne, kde hledat. Statistiky.stemmark.cz jsou optimální v případě, kdy na výzkumnou zprávu nezbývá rozpočet, ale vy potřebujete výsledky rychle a dostatečně do hloubky.

Pokud byste se chtěli o tom všem trochu obšírněji pobavit, třeba i technicky, napište nám na . Budeme se těšit. Pamatujte ale, že žádný reporting řádně zahloubaného analytika nenahradí – i když ten náš mu rozhodně zvedne motivaci.